Yaşam

1 Nisan İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Nisan Cumartesi   Bugün burçları neler bekliyor? Günün en şanslı işareti hangisi? Günün en faydalı belirtisi hangisi? Günlük burç yorumlarına göre İkizler burcunun 1. nisan cumartesi   günün nasıl geçecek İşte yeni günde aşk, sağlık, meslek ve paraya dair burç yorumlarınız…

Sevgili İkizler ve Yükselen İkizler;

Sevgili İkizler, bugün sizin için yakın çevreniz, kardeşleriniz, akrabalarınız, bağlantılarınız, eğitimleriniz ve seyahatleriniz ön plana çıkıyor. Sabah saatlerinde bazı ajandalarınız olabilir ve bir tanıdığınız veya akrabanızın sağlığı ile ilgili haberler alabilirsiniz. Öğleden sonra sosyal çevrenizdeki kişilerle bağlantılarınızda sorunlar ve gerginlikler olabilir. Agresif yaklaşımlarınız, ani çıkışlarınız ve iletişim sorunlarınız olabilir. Akşam saatlerinde sosyal hayatınız ve sosyal çevre ile bağlantınız hareketlidir. Sosyal çevrenizden yardım alabilir, faydalanabilirsiniz. Sevgi ile kalın.

haber-kadikoy.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evden eve nakliyat
Yaşamkent Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu