Haber

2023 İl Koordinasyon Kurulu 3. Dönem Toplantısı Bayburt’ta yapıldı

Bayburt’ta 2023 yılı 3. dönem İl Koordinasyon Kurulu toplantısı Vali Cüneyt Epcim başkanlığında gerçekleştirildi.

Yeni Valilik Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya yatırımcı bölge ve taşra teşkilatlarının temsilcileri katıldı.

Toplantının açılışında Bayburt’ta gerçekleştirilen yatırımlar hakkında bilgi veren Vali Epcim, yatırımcı bölge kuruluşlarının hayata geçirdiği 127 projenin tutarının 11 milyar 150 milyon 801 bin lira olduğunu söyledi.

Devlet Su İşleri 22. Bölge Müdürlüğü’nün (DSİ) 72 proje için 4 Milyar 480 Milyon TL kaynak ayırdığını belirten Vali Epcim, Karayolları 10. Bölge Müdürlüğü’nün 15 proje için 6 Milyar 128 Milyon TL proje bedeli ile çalışma yürüttüğünü bildirdi. Ayrıca Orman Bölge Müdürlüğü’nün 5 projeye, İller Bankası Bölge Müdürlüğü’nün ise 3 projeye devam ettiğini söyleyen Epcim, devam eden yatırımlarımın Bayburt’a pozitif güç katacağını vurguladı.

Vali Epcim, İl Özel İdaresi ve taşra teşkilatı bünyesinde yürütülen çalışmaların mevcut ödenekler çerçevesinde devam ettiğini bildirdi.

Epcim katılımcılara teşekkür ederek toplantının hayırlı olmasını diledi.

Toplantı, ilgili kurum temsilcilerinin yatırımlar hakkında katılımcıları bilgilendirmesi, uyum gerektiren hususların değerlendirilmesi ve soruların cevaplanmasının ardından sona erdi. – BAYBURT

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaşamkent Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu