Haber

Ak Parti İstanbul’dan 1 milyonluk rekor gol

AK Parti İstanbul Teşkilatı, Cumhurbaşkanlığı için 14 Mayıs tarihinin netleşmesi ve milletvekilliği seçimlerinin netleşmesiyle birlikte bu alandaki çalışmalarına hız verdi. Esenyurt, Ataşehir, Sarıyer, Kartal gibi ilçelerde bir günde 200 bin hane ziyareti yapıldı. Yaz döneminde “100 Gün Yüz Yüze” kampanyası ile seçmenle yüz yüze iletişim sağlanmıştır. Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinin yapılacağı 14 Mayıs’a kadar İstanbul’da 4,5 milyon haneyi ziyaret etmeyi hedefleyen AK Parti İstanbul Teşkilatı, faaliyetlerine ara vermeden devam ediyor.

2 GÜNDE 1 MİLYON EV ZİYARETİ

AK Parti İstanbul Teşkilatı, 15-16 Nisan tarihlerinde siyasi tarihinin en büyük günlük ziyaretlerini gerçekleştiriyor. 1 milyon haneyi ziyaret etme hedefiyle yola çıkan örgüt üyeleri, kapı kapı dolaşarak vatandaşların konutlarını ziyaret ediyor. Ziyaretlerde; Milletvekili adaylarından İl ve İlçe İdarelerine kadar teşkilatın her kademesinden katılım sağlanmaktadır. Ziyaretlere 20 yıldır partide görev yapan yaklaşık 20 bin isim eşlik ediyor. Vatandaşlar dinleniyor ve AK Parti’nin “Türk Yüzyılı” vizyonu anlatılıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaşamkent Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu