Haber

Amasya Belediyesi İhtiyaç Sahibi Ailelere Yardıma Devam Ediyor

Amasya Belediye Başkanı Dr. Bayram Çelik’in kurduğu ekip, evlerinde ziyaret ettiği vatandaşların sorunlarına çözüm buluyor. Ekipler 2 aylık sürede 650 ihtiyaç sahibi aileye ulaşarak onların yaralarına merhem oldu.

Sosyal ve Yardım İşleri Müdürlüğü koordinasyonunda 12 kişilik ekibin başlattığı çalışma kapsamında Amasya’daki 997 ihtiyaç sahibi aileden 760’ı evinde ziyaret edildi. Bu ziyaretlerin 16’sı Belediye Başkanı Dr. Bayram Çelik tarafından eşi Sibel Çelik ile birlikte gerçekleştirildi. Görüşmelerde ihtiyaçları tespit edilen 650 aileye gıda, giyecek, kışlık yardım, kömür, soba ve tadilat yardımları yapıldı.

“Bu ziyaretler kendimi en huzurlu hissettiğim anlardır”

Yardımların ihtiyaç sahibini rahatsız etmeden sağlanmasını çok değerli bulduğunu belirten Lider Çelik, “Yoğun programımız nedeniyle fırsat buldukça eşimle birlikte ziyaretlere katılıyorum. Tüm samimiyetimle ifade etmeliyim ki, Bu ziyaretlerde belediye başkanı olarak kendimi en mutlu ve huzurlu hissettiğim anlar yaşanıyor. Aynı hassasiyetten dolayı arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.” “Sahada çalışmalarına devam ediyor” dedi. -AMASYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaşamkent Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu