Haber

Başkan Çerçioğlu Aydın muhtarlarıyla buluştu

BELEDİYE BAŞKANI ÇERÇİOĞLU AYDINLI MUHTEŞEMLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

Başkan Çerçioğlu, Aydın genelinde bugünkü değerle 12 milyar 523 milyon liralık yatırım yapıldığının altını çizdi.

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Hasret Çerçioğlu, Kuşadası’nda Aydın’ın muhtarlarıyla buluştu. Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği “Muhtarlar Toplantısı”nda muhtarlarla bir araya gelen Çerçioğlu, Aydın genelinde 12 milyar 523 milyon liralık yatırım yapıldığını hatırlattı. Çerçioğlu, “Beni en çok heyecanlandıran proje AYBA” dedi.

Toplantı gün boyu devam ederken Çerçioğlu, muhtarlara mahalle ve ilçelerde yapılan yatırımlarla ilgili sunum yaptı. Sunumun ardından muhtarlarla ayrı ayrı görüşen Çerçioğlu, muhtarların Büyükşehir Belediyesi’nden gelen yeni taleplerini dinledi.

Aydın’ın büyükşehir olmasıyla birlikte haftada bir veya birkaç gün onlarca mahalleye su aktığını hatırlatan Çerçioğlu, “Vatandaşlarımızın susuz kalmaması için ASKİ ekiplerimiz 24 saat çalışıyor. Artık olmayan mahalle kalmadı. Akar su.”

Aydın’a yapılan tüm yatırımların değerli olduğunu belirten Çerçioğlu, “Ama beni en çok heyecanlandıran proje AYBA. Bir anne olarak şunu söylüyorum, vatandaşlarımıza destek verirken ayrımcılık yapmıyoruz, siyaset yapmıyoruz. Bir çocuğumuz aç olsa, bir vatandaşımız üşüse ben rahat uyuyamıyorum. Bu nedenle “İhtiyaç sahibi tüm vatandaşlarımızın yanındayız” dedi.

Çerçioğlu ayrıca Aydın genelinde 4 bin 430 kilometre yol, 4 bin 249 kilometre sınır çalışması gerçekleştirdiklerini belirtti.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaşamkent Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu