Haber

Beşiktaş, Chamberlain ile kaç yıldır anlaştı? Chamberlain’in sözleşme detayları

Beşiktaş Chamberlain ile kaç yıl imzaladı? Transfer çalışmalarına devam Beşiktaş Liverpool’dan ayrılan Alex Oxlade-Chamberlain ile sözleşme detaylarını ve kaç yıllık sözleşme imzaladığını paylaştı. Beşiktaş, Chamberlain ile kaç yıllık sözleşme imzaladı? Chamberlain’in sözleşme detayları haberimizde…

CHAMBERLAIN İLE BEŞİKTAŞ’IN KAÇ YILLIK SÖZLEŞMESİ VAR?

Beşiktaş, Alex Oxlade Chamberlain ile 3 yıllık sözleşme imzaladı. İngiliz futbolcuya imza için 1.5 milyon euro, her dönem için 2.5 milyon euro ödenecek.

HER DÖNEM 2.5 MİLYON AVRO ALACAK

Siyah-beyazlılar, İngiliz futbolcuya 1.5 milyon euro imza ücreti ve her dönem için 2.5 milyon euro ödeme yapacağını açıkladı. Beşiktaş, Chamberlain’in sözleşmesinde aldığı süreye göre maç başı ücretin de yer aldığını açıkladı.

İşte Beşiktaş’ın açıklaması:

“Profesyonel Futbolcu Alexander Mark David Oxlade-Chamberlain’in transferi için Oyuncu ile 12 Ağustos 2023 tarihinden 2025-2026 sezonunun sonuna kadar geçerli olmak üzere üç yıllık sözleşme imzalanmıştır. Oyuncunun net imza ücreti vardır. 1.500.000 Euro ve her futbol sezonu için net ücret ödenecek. 2.500.000 Euro garantili ücret ödenecek. Ayrıca müsabaka süresine bağlı olarak maç başına maksimum 10.000 Euro net ücret ödenecek.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaşamkent Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu