Teknoloji

Birden Çok Ekran Kullanma: Tüm Deprem Canlı Yayın Haberlerini Aynı Anda Nasıl ve Nereden İzleyebilirim?

Kahramanmaraş depremi sonrası ilk 72 saat geride kaldı. Can kaybı 12 bin 873 olarak açıklanırken, 62 bin 937 kişinin de yaralandığı bildirildi. Cumhuriyet tarihinin en büyük şoku olarak adlandırılan afet 10 ilde büyük yıkıma neden oldu. Türkiye tarihinin asla unutmayacağı şokun ardından kurtarma çalışmaları sürüyor. Tüm ulusal kanallar sarsıntı gelişmelerini canlı yayında paylaşıyor. Peki deprem canlı yayın haberlerinin hepsini aynı anda nereden izleyebiliriz? İşte tüm beyin sarsıntısı haberlerini aynı anda izlemenizi sağlayan çoklu ekran…

Depremin en değerli ilk 72 saati geride kalırken, arama kurtarma ekipleri çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Ulusal yayın yapan her kanal, yayın akışlarını tamamen değiştirerek şoku an be an ekranlarımıza getiriyor.

Farklı afet bölgelerinden kesitler gördüğümüz tüm o anları farklı kanallarda izlemek ve aynı anda tek bir noktadan kurtarma anlarına tanık olmak isteyenler de var.

Peki tüm beyin sarsıntısı canlı yayın haberlerini aynı anda nasıl ve nereden izleyebilirim?

Çoklu ekran kullanımı sayesinde beyin sarsıntısı ile ilgili tüm canlı yayın haberlerini izleyebileceğiniz ‘multitv’ linkini aşağıda sizlerle paylaşıyorum.

TÜM CANLI YAYIN HABERLERİNİ TEK NOKTADAN İZLEMEK İÇİN LİNK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaşamkent Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu