Haber

Bornova Belediyesi İzmir Enternasyonal Fuarı’nda Yerini Aldı

Bornova Belediyesi, bugün 92. kez kapılarını açacak olan İzmir Enternasyonal Fuarı’nda yerini aldı. 10 gün sürecek fuar boyunca Lozan Kapısı girişinin yanındaki Uzun Havuz standında gerçekleştirilecek renkli, öğretici etkinlikler ve özel atölye çalışmaları ziyaretçilere farklı deneyimler sunacak.

Bornova Belediyesi Hobi ve El Sanatları Kursu eğitmenleri tarafından hem çocuklara hem yetişkinlere yönelik keçe tasarımından satranca, takı tasarımından seramiğe kadar farklı alanlarda atölye çalışmaları gerçekleştirilecek. Bornova Belediyesi Mevlana Cemiyeti ve Bilim Merkezi’nde çocuklara yönelik Güneş Sistemine Yolculuk ve Akıl Oyunları Atölyeleri düzenlenecek. Bornova Belediyesi standı bachata, ritim ve halk oyunları gösterileriyle renklenecek. tekvando ve jimnastik dahil sporKursiyerlerin performansları ise etkinliğe ayrı bir dinamizm katacak.

“TÜM ZİYARETÇİLERİ BEKLİYORUZ”

İzmir halkını Bornova Belediyesi standına davet eden Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ, “Belediyemizin özellikle kültür, sanat, spor alanlarındaki çalışmalarını sergileyeceğimiz standımıza tüm ziyaretçilerimizi bekliyoruz” ve eğitim, renkli etkinliklerle.”

Kaynak: ANKA / Hayat

eruhajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaşamkent Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu