Haber

Çelik: Cumhurbaşkanımız biraz dinlendikten sonra programlarına devam edecek

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sağlık durumu hakkında, “Cumhurbaşkanımız görevinin başında. Biraz dinlendikten sonra aynı şekilde programlarına devam edecek.”

AK Parti Sözcüsü Çelik, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Bazı yabancı basında Cumhurbaşkanımızın sağlığıyla ilgili ahlaksız asılsız haberler çıkıyor. Dünyanın dört bir yanından çeşitli ülkelerden gönderilen geçmiş olsun dileklerine teşekkür ediyoruz. dedi.

FAHRETTİN ALTUN’DAN DEzenformasyon UYARISI

İletişim Başkanı Fahrettin Altun da Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın sağlığıyla ilgili bu asılsız iddiaları kesinlikle reddediyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımız yarın yapılacak nükleer santral açılışına video konferansla katılacak. Türk milleti ne kadar dezenformasyon yaparlarsa yapsınlar Cumhurbaşkanı’nın yanındadır ve Erdoğan ve AK Parti 14 Mayıs seçimlerinden galip çıkacakları gerçeğini değiştiremeyeceklerdir.”

habermucur.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaşamkent Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu