Ekonomi

Elon Musk, DOGE’dan desteğini çekti mi?

dogecoin( DOGE ) fiyatı son 7 günde %8’den fazla değer kaybetti. DOGE fiyatındaki bu düşüşte, Elon MuskEtkili görünüyor.

Kripto para piyasaları geçen haftadan beri yatay bir negatif trend izliyor. Lider Kripto Para Birimi bitcoinve en tanınabilir altcoin Ethereum son 7 günde %3’ten fazla fiyat kaybetti. Piyasa genelinde görülen bu fiyat kayıplarına rağmen meme-coinlerin negatif yönde ayrıştığı görülüyor.

shiba inu (SHIB) son 7 günde çift haneli düşüş gördü. Örneğin, Bonk Inu (BONK) %20 kayıp kaydetti. Mevcut durumda başkan meme-coin DOGE, yıla başladığı 0,070 dolar bandına yakın bir süreç görüyor. Bu değer kayıplarında Elon Musk’ın etkili olduğu düşünülüyor. Musk, geçtiğimiz hafta kripto para birimlerine olan ilgisini kaybettiğine dair bir tweet paylaştığı için:

“Dogecoin Babası” lakaplı Elon Musk’ın tweet’i, meme-coin topluluğunda hayal kırıklığına neden oldu. Twitter için DOGE entegrasyonunun geleceğini düşünen topluluk, Musk’ın azalan ilgisine tepki gösterdi.

Bu makale ilk olarak BeInCrypto’da yayınlanmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaşamkent Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu