Haber

Fatih Altaylı Habertürk’ten ayrıldı

Habertürk’te yayınlanan “Teke ​​Tek”, “Teke ​​Tek Özel” ve “Teke ​​Tek Bilim” programlarının sunuculuğunu yapan Gazeteci Fatih Altaylı, Habertürk’ten ayrıldığını açıkladı. Altaylı, gazetedeki son köşe yazısında “Bana katlanan herkese teşekkürler” manşetiyle okuyucuları ve izleyicileriyle vedalaştı.

“YOLLARI TUTMAYA KARAR VERDİK”

Seçimin ilk turunun bitmesinin ardından ayrılma kararı alan Altaylı, “Türkiye yeni bir dönemece girerken sanırım artık dostum dediğim biri için üzülmemeliyim. Özgürlüğüm ona yük olmasın. Bu yüzden bir süredir aklımda olan bir şeyi gerçekleştirmenin zamanı geldi diye düşündüm ve dün 15 yıldır çok yakın çalıştığım ve güvendiğim Sevgili Kenan Tekdağ ile konuştuk ve yollarımızı ayırma kararı aldık. “

BİR MUHLET KENDİ SİTESİNDEN YAZMAYA DEVAM EDECEK

Şu an ne yapacağını bilemediğini belirten Altaylı, “Belki uzun, belki kısa bir tatil. 40 yıldır yazmaktan başka bir şey yapmadım. Belki bir şeyler yazarım. kendi köşem, tek başıma. Ondan sonra mı? Vallahi bilmiyorum.” terimleri kullandı. Altay’dan bir mühlet kendi sitesinden yazmaya devam edeceğini söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaşamkent Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu