Haber

Karayollarında İnşaat ve Onarım Çalışmaları Sürüyor

Otoyolların üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kesimlerinde yavaş gidilerek trafik levha ve işaretlerine uyulması gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü yol durum bültenine göre TAG Otoyolu Toprakkale-Osmaniye kavşaklarında 4-7. Kilometrelerce yapılan köprü yapım çalışması nedeniyle ulaşım tek şeritten sağlanıyor.

Gaziantep-Şanlıurfa Karayolu 18-23. kilometrelik (Şanlıurfa istikametinde) üst yapı onarım çalışmaları nedeniyle trafiğe kapatılırken, ulaşım iki taraflı bölünmüş yolun bir kısmından devam ediyor.

İzmir-Çeşme Otoyolu ve bağlantı yollarında üstyapı çalışmaları nedeniyle Torbalı-Havalimanı kavşakları ve 0-4. kilometre, yolun sol ve orta şeridi trafiğe kapatıldı. Bu nedenle ulaşım sağ ve güvenli şeritten devam etmektedir.

Bolu-Yeniçağ-Gerede yolunun 54. kilometresindeki duvar çalışmaları nedeniyle Gerede-Yeniçağ-Bolu istikametinde trafik tek şeritten kontrollü olarak sağlandı.

Emirdağ-Bolvadin-Çay yolu 23-24. 2. kilometrede heyelan ıslah çalışmaları devam ederken, denetimli olarak ulaşıma izin veriliyor.

Balıkesir-Kepsut-Dursunbey yolunun 19’uncu kilometresinde bulunan Kille (Kepsut) Köprüsü, şiddetli yağışlar nedeniyle hasar gördüğü için trafiğe kapatıldı. Bu nedenle bölünmüş yolun başka bir kısmındaki yeni köprüden ulaşım devam ediyor.

Kangal-Divriği yolunun 28-30. Yolun kilometrelerce çökmesi nedeniyle ulaşım tek şeritten iki yönde devam ediyor.

Nevşehir-Aksaray yolunun 16-22. Kilometrelerce yol yapım çalışması nedeniyle bölünmüş yolun bir kısmından ulaşım çift yönlü olarak devam ediyor.

Kaş-Demre-Finike yolunun 63-64. Alt yapı çalışmaları kilometrelerce devam ederken, sürücülerin trafik işaret ve işaretlerine dikkat etmesi gerekiyor.

Arhavi-Hopa-Sarp yolunun 15-30’u. Yolun kilometrelerinde üstyapı yenileme çalışması nedeniyle bölünmüş yolun her iki yönünde de aralıklarla ulaşım durdurularak tek şeritten denetim altında yürütülüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaşamkent Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu