Haber

Katil İsrail, bozulan imajını düzeltmek için Siyonist milyarderleri harekete geçirdi! ABD ve Avrupa basınına zenginlik akıtacaklar

İsrail Ordunun abluka altındaki Gazze Şeridi’ne yönelik 7 Ekim’den bu yana gerçekleştirdiği saldırılar 39’uncu gününde de yoğunlaşarak devam ediyor. Gazze’de 11 binden fazla Filistinliyi katleden İsrail, zarar gören imajına yönelik yeni bir plan başlattı. 50’ye yakın Siyonist milyarder İsrail yanlısı haberlerBunun için ABD ve Avrupa basınına servet harcayacakları öğrenildi.

SOSYAL MEDYA KATLİAMI SANSÜR EDİYOR

Gazze’de aralarında çocuk ve kadınların da bulunduğu binlerce Filistinliyi katleden Tel Aviv yönetimi, parçalanan imajının daha da kötüleşmemesi için sosyal ağlara yoğun baskı yapıyor. Instagram ve Facebook başta olmak üzere birçok sosyal medya sitesi İsrail’in katliamlarını sansürlüyor. Uzmanlara göre İsrail Dışişleri Bakanlığı da propaganda yapması için ABD merkezli arama motoru Google’a para ödüyor.

SİYONİST MİLYARDERLER İMAJI DÜZELTMEK İÇİN HAREKETE GEÇİYOR

Son olarak ABD’deki Semafor adlı site, İsrail yanlısı milyarderlerin ana akım medyaya yönelik kirli planını ortaya çıkardı. Buna göre Amerikalı milyarder Barry Sternlicht ile emlak kralı ve yatırımcı Bill Ackman’ın başlattığı kampanyada Siyonist milyarderler, dünyada artan Filistin yanlısı protestolar karşısında zor durumda kalan İsrail’in imajını iyileştirmeye çalışacak.

50’DEN FAZLA İSİMDEN BAĞIŞ TALEP EDİLDİ

Kampanya kapsamında medya, finans ve teknoloji alanında dünyanın en büyük onlarca isminden milyonlarca dolarlık bağış talep edildi. Gazze’deki soykırımı aklamak için ‘Barış İçin Gerçekler’ adlı medya kampanyası için 50’den fazla kişiden bağış toplanacak. Sürece dahil olan İsrail yanlısı 50 milyarderin toplam servetinin 500 milyar dolar olduğu belirtildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaşamkent Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu