Yaşam

Ormanın içerisindeki gizli hayvanı 7 saniye içerisinde sadece detaylar yaşam felsefesi olmuş kişiler bulabiliyor

Ormanın içerisindeki gizli hayvanı bulmanız için hazırlanan bu görsel, dikkatinizi ve görsel zekanızı ölçecek bir optik illüzyon testidir. Bu gizli hayvanı bulmak için hazırlanan optik illüzyon testi zamana karşı yarışacağınız bir mücadeledir.

Karanlık bir ormanı gösteren bu görsel; ağaçlar, akan bir nehir, taşlar ve kayalardan oluşuyor. Bu görsel gece görüşü yapan bir kamera ile çekilmiş gibi duruyor. Ancak bu orman görselinde tüm bu detaylar arasında bir şey daha dikkatinizi çekmedi mi?

OPTİK İLLÜZYON TESTİ: 7 SANİYEDE ORMANIN İÇERİSİNDEKİ GİZLİ HAVYANI BULABİLİR MİSİN?


Yukarıdaki görsel karanlıkta gece görüşü olan bir kamera ile çekilmiş bir fotoğraf gibi duruyor. Ve bu görselde ilk bakışta göze çarpan garip bir detay yok gibi duruyor. Ama bu görselde ormanın içerisinde gizli bir hayvan silueti var. Ve bariz göz önünde…

Evet, bu görselde asıl aradığımız şey gizli bir hayvan silueti. Ormanın içerisindeki gizli hayvan siluetini bulmanız için size 7 saniye süre veriliyor. Bakalım siz ormanın içerisindeki gizli hayvanı verilen süre zarfında bulabilecek misiniz?

GİZLİ HAYVANIN YERİ

Ormanın içerisindeki gizli hayvanı bulmanız için hazırlanan bu optik illüzyon testinde 7 saniye içerisinde doğru cevabı bulabilirseniz detaylar sizin yaşam felsefeniz olduğunu anlayabiliriz. Çünkü bu hayvan silueti oldukça iyi kamufle edilmiş ve fark edilmek için oldukça keskin bir göz bekliyor.

Eğer verilen süre içerisinde ormanın içerisindeki gizli hayvanı bulamazsanız endişelenmeyin. Sizler için bu bulmacanın çözüm görselini aşağı bırakacağız. Oraya bakarak aslında gizli hayvanı bulmak için hangi yanlış yoları izlediğinize çıkarımda bulunabilirsiniz.

Lafı fazla uzatmadan, işte ormanın içerisindeki gizli hayvan;Evet, gizli hayvan bir geyikti. Ve yeri de tam olarak yukarıdaki gibiydi. Peki, siz verilen süre içerisinde gizli hayvanı yani geyiği bulabildiniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaşamkent Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu