Yaşam

Şahan Gökbakar, Buket Aydın’ın hedef gösterdiği eşinden özür diledi

Şahan Gökbakar Buket Aydın ile Buket Aydın arasındaki gerginlik Selin Gökbakar’a da sıçradı. Gökbakar, tepkili sözlerinin ardından eşinden özür diledi, “Eşinizi önünüze koyun ve ‘Size lüks cip alan Selinci’ye karşılığında ne verdiniz?’ diye sorun.” Gökbakar, eşinden özür diledi. Gökbakar, Aydın’ın lüks otomobil iddialarına da yanıt verdi.

EŞİNİ KENDİSİNE ALDI

Demet ve Jess’le Gel Konuşalım programına katılan Buket Aydın’a “Kadın düşmanı rezillik” denildi Şahan Gökbakar Eşi Selin Gökbakar’ı hedef alarak, “Eşinizin eski soyadı Ortaçlı. Liste uzun. Eşinizi karşınıza alın ve ‘Size lüks jip alan kişiye karşılığında ne verdiniz’ diye sorun. Selin mi?’ Bir insan komedi yapıyorsa sadece komedi yapmış olur, kişilerin kişilik haklarına hakaret etmez.” “dedi.

EŞİNDEN ÖZÜR DİLEDİ

Şahan Gökbakar Buket Aydın, eşiyle ilgili açıklamalarının ardından bir paylaşım yaparak eşinden özür diledi. Eşini bu tartışmaya dahil etmekten pişmanlık duyan Şahan Gökbakar şunları yazdı; Yaptığım eskizden sonra ilk arabasını kendi parasıyla almış, tanıştığımda ailesiyle birlikte yaşamış, arkasında hiç para olmadan kendi emeğiyle moda üzerinde çalışmış, tüm hayatını iki çocuğumuzu onun üzerinde büyütmeye adamıştı. Evlendikten sonra dadısız kalmış, tüm fırsatlara rağmen şımarmamış, evlenmeden önce ve sonra. Çok asil, namuslu, namuslu, namuslu, namuslu bir insan olan sevgili eşim, kıymetli eşim Selin’in isminin bu saçmalık, pis, değersiz, nahoş, aşağılık, özgür, ucuz ve gecekonduda anılmasına sebep olduğum için üzgünüm. hiçbir alakası olmamasına rağmen konuşuyoruz. Üzgünüm eşim, seni seviyorum. Şahan Gökbakar’ın paylaşımına pek çok ünlü isim yorum yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaşamkent Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu