Yaşam

Sevim Emre, eşi Orhan Gencebay’ın ölüm haberine sert tepki gösterdi: Elon Musk yalan haber yapanları bulsun

Şarkıları ve sesiyle yıllara damgasını vuran Türk sanat müziğinin efsane isimlerinden Orhan Gencebay’ın vefatına ilişkin tartışma sosyal medyada gündem oldu. Söylentilerin ardından açıklama yapan ve sağlık durumunun iyi olduğunu söyleyen Gencebay, “Henüz vaktimiz olmadı Rabbim biliyor” deyince eşi Sevim Emre 2. Sayfa programına telefonla bağlanıp üzerine ateş püskürdü.

“ELON MUSK YALAN HABERLERLE İNSANIMI KİMİN ÖLDÜRDÜĞÜNÜ BULSUN”

Canlı yayında zaman zaman son bulan ve gözyaşlarına hakim olamayan Sevim Emre, “Bütün arkadaşlarımız perişan oldu, böyle bir tatsızlık olamaz. Bu inkarcılar insan olarak doğdular ama insan olarak kalamadılar. Yazıklar olsun, milyonlarca insanı üzüyorlar. Haberi oğlumuz aradığında öğrendik ve şok olduk. Sabaha kadar telefonumuz susmadı, aramayan olmadı. Hepsine sevgi ve saygılarımı gönderiyorum. Orhan Baba sağlıklı, Allah rahmet eylesin. Elon Musk’a sesleniyorum; Yalan haber yaparak kocamı öldürenleri bulun. Orhan Gencebay dünya çapında bir sanatçı, böyle bir şey olamaz.”

“HABERİ YAPANLAR HAKKINDA TAZMİNAT DAVASI AÇACAĞIM”

“Paylaştığım için hesabım askıya alındı. Bu terbiyesizliği nasıl yapacağım denilince hesabım kapatıldı. Bu nasıl bir terbiyesizliktir? Bu nasıl bir zavallılıktır? Hepsine manevi tazminat davası açacağım. Böyle bir şey yaptıklarına onları pişman edeceğim.Asla peşini bırakmayacağım.Bütün insanların başına gelmesine asla izin vermem.Böyle bir şey yapmalarına izin vermem.Orhan Bey’le olmasaydım, Haberi görünce kalp krizi geçirecektim Allah bizi de evlatlarını da affetsin Kötülerden nefret ederim çok huysuzum Allah kimseye yaşatmasın Bunda gazetecilik insanlık olmaz Kendi şerlerinde boğulsunlar. Ben onları Allah’a havale ediyorum.”

“BÖYLE İNSANLAR DÜNYAYI KİRLETİYOR”

Kendi dünyamızda yaşıyoruz ve kimseye zarar vermeyi düşünmüyoruz. Ben kimsenin sayfasına girip kötü yorum bile bırakmadım. Ölüm yaşa bakmaz kime olacağı belli olmaz. Herkes yaptığında kendinden utan. Bu tür insanlardan nefret ediyorum. Böyle insanlar dünyayı kirletiyor. Yaşadıklarına pişman olsunlar. Orhan Bey iyi, kendisini arayanlarla görüştü ve iyi olduğunu söyledi.”

ORHAN GENCEBAY: MORALİMİZ GÜZEL, KALE GİBİYİZ

Canlı yayında konuşan Orhan Gencebay, “Şaka ya da kötü niyetli birileri haber yapmış. Madem ki biz Rabbimize teslim olmuş biriyiz, o ne derse o oluyor. Biz her zaman Rabbimin emrine hazırız. Çok zor durumdayız. keyfimiz yerinde, kale gibiyiz, kimse merak etmesin.” .

arpacay-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaşamkent Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu