Teknoloji

Teknosa’dan Bursa ve İstanbul’a iki mağaza yatırımı daha

Dijital kanalların yanı sıra mağaza yatırımlarına da hız kesmeyen Teknosa, Bursa Şehir Merkezi’nde yeni mağaza açarak İstanbul Vialand mağazasını tüketici ihtiyaç ve beklentilerine göre yenileyerek teknoloji tutkunlarının dikkatine sundu.

  Türk teknoloji mağazacılığının ve e-ticaretinin lider markası Teknosa, Türkiye genelinde mağaza yatırımlarına devam ediyor. Teknosa, Bursa’daki mağaza sayısını 6’ya çıkararak yeni mağazasını Bursa Şehir Merkezi’nde tüketicilerle buluşturdu. Dijital konseptle oluşturulan mağaza, beyaz eşya başta olmak üzere en çok ihtiyaç duyulan teknoloji ürünlerini en iyi deneyimle müşterilere sunmaya başladı.

Mağazalarını her zaman müşteri ihtiyaç ve beklentilerine göre geliştiren Teknosa, bu kapsamda İstanbul Vialand mağazasını da yeniledi. İstanbul’da 36 mağazasıyla hizmet veren Teknosa, yenilenen mağazasında beyaz eşyadan bilişim teknolojilerine, telekomdan küçük ev aletlerine kadar en çok ihtiyaç duyulan teknolojik ürünleri tüketicilerle buluşturuyor.

Teknosa, Türkiye’nin 64 ilinde 184 mağazası ve online kanallarıyla müşterilerinin teknolojiye ilişkin tüm ihtiyaçlarında destek vermektedir.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

alacakayahaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaşamkent Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu