Haber

Tüm branşlardan madalyalarla döndüler.

Çayırova Belediyesi karate, kickboks ve U16 futbol branşlarında toplam 13 madalya ve 1 kupa kazandı.

Çayırova Belediyesi U16 futbol takımı, 2022-2023 dönemi U16 futbol ligi K Grubu’nda sezon bitimine 3 hafta kala şampiyonluğunu ilan etti. Futbol altyapısında büyük çalışmalara imza atarak Türk futboluna yeni sporcular kazandıran Çayırova Belediyesi, bu sezon da rakipleri önünde şampiyonluk ipini eline aldı.

karatede 7 madalya

Çayırova Belediyesi karate takımı, İzmit Şehit Polisi Recep Topaloğlu Spor Salonunda düzenlenen Mid-County Karate Ligi maçlarında büyük başarılar elde etti. 82 kulüp, 21 il ve 1,82 sporcunun katıldığı organizasyonda Çayırova Belediyesi sporcuları 2 altın, 3 gümüş ve 2 bronz olmak üzere toplam 7 madalya kazandı.

Kickboksta 6 madalya

Çayırova Belediyesi’nin bir diğer takımı olan kick boks takımı, Denizli’de düzenlenen 4. İlçe Ortası Kick Boks Ligi maçlarında ringe çıktı. 3 altın, 1 gümüş ve 2 bronz madalya kazanan kick boks grubu, Denizli’den toplam 6 madalya ile ayrıldı. – KOCAELİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaşamkent Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu