Haber

Uzaylılar gerçek mi? ABD UFO’yu nerede ve nasıl vurdu?

ABD ordusunun bir UFO’yu düşürdüğünü doğruladı. Uzaylıların gerçek olup olmadığı ve ABD UFO’sunun nerede ve nasıl düşürüldüğü merak ediliyor. UFO’nun görüntüleri kısa sürede sosyal medyada gündem oldu. Uzaylılar gerçek mi ve ABD UFO’sunun nerede ve nasıl düşürüldüğü araştırılıyor. Uzaylılar gerçek mi? ABD UFO’su nerede ve nasıl düşürüldü? Detaylar haberimizde…

ABD UFO’SU NASIL VURULDU?

ABD ordusunun UFO (Tanımlanamayan uçan cisim) düşürdüğü iddiası dünya gündeminde bomba etkisi yarattı. Pentagon, TSI 01.50’de açıklama yaparak cismin düşürüldüğünü doğrularken, cismin “olası gözetleme kabiliyetleri nedeniyle” düşürüldüğüne dikkat çekildi. Tesla ve SpaceX’in kurucusu Elon Musk da tanımlanamayan cisim hakkında “Merak etmeyin, uzaylı arkadaşlarımdan birkaçı geldi” yazmıştı. Öte yandan UFO’nun çeşitli görüntüleri de servis edildi.

Reuters’e konuşan iki yetkili, cismi ordunun vurduğunu ancak bunun bu ayın başlarında düşürülen büyük beyaz Çin balonuna benzeyip benzemediğini söylemeyi reddetti. Emekli Korgeneral Jack Bergman, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Büyük Göller Bölgesi’ndeki operasyonlarla ilgili olarak Savunma Bakanlığı benimle iletişime geçti. ABD ordusu, Huron Gölü’ne yeni bir nesne indirdi.” Bergman, ABD kamuoyunun yüksek irtifa cisimleriyle ilgili sorularına yanıt beklediğini yazdı.

PENTAGON’DAN AÇIKLAMA

Pentagon, TSI 01.50’de bir açıklama yaparak cismin düşürüldüğünü doğruladı. Pentagon Sözcüsü, cismin 20 bin fit yükseklikte uçtuğunu belirterek, cismin ‘potansiyel gözetleme kabiliyetleri nedeniyle’ düşürüldüğünü belirtti. Pentagon, yerdeki hiçbir şeyi aktif askeri tehdit olarak görmediklerini belirterek, “Ekibimiz şimdi daha fazlasını öğrenmek için nesneyi kurtarmak için çalışacak” dedi.

ELON MUSK’TAN PAYLAŞ

Tesla’nın kurucusu Elon Musk ve Twitter’ın sahibi SpaceX, kimliği belirsiz cisimle ilgili paylaşımlarda bulundu. Musk, “Endişelenme, uzaylı arkadaşlarımdan birkaçı geldi” paylaşımında bulundu.

SON 10 GÜNDE 4 HAVA DURUMU ÖĞESİ DÜŞTÜ

ABD Savunma Bakanlığı ayrıca 3 Şubat’ta, Çin’e ait olduğu iddia edilen yüksek irtifa istihbarat balonunun ABD anakarası üzerinde uçtuğunun ve Montana eyaletindeki nükleer savaş başlıkları ve uzun menzilli silahlar da dahil olmak üzere bazı hassas askeri tesislerin üzerinden geçtiğinin tespit edildiğini bildirdi. menzilli füze depoları. Balon, 4 Şubat’ta Önder Biden’ın talimatıyla Atlantik Okyanusu üzerinden yükselirken, ABD karasularında bir ABD askeri savaş uçağı tarafından düşürüldü.

Beyaz Saray, 10 Şubat’ta Lider Joe Biden’ın emriyle bir ABD savaş uçağının Alaska üzerinde küçük bir araba büyüklüğünde “tanımlanamayan bir nesneyi” düşürdüğünü duyurdu. 11 Şubat’ta Kanada Başbakanı Justin Trudeau, ABD ile işbirliği içinde Kanada’nın Yukon bölgesi üzerine nesneyi düşürdüklerini duyurdu. Böylece ABD ordusu son 10 günde bir Çin yüksek irtifa balonu ve 3 tanımlanamayan cisim olmak üzere 4 hava unsuru düşürdü.

haber-cavdarhisar.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaşamkent Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu