Haber

AK Partili, CHP’nin 3 yıl önceki traktör sözünü hatırlattı! Paylaştığı not bomba gibi

AK PartiGenel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, Twitter’dan yaptığı paylaşımda CHP’nin “İnanmayacaksınız ama CHP’den her çiftçiye bir traktör bedava” sözünü eleştirdi.

KILIÇDAROĞLU’NUN KONUŞMASI

Dağ, yaptığı paylaşımda, “Bakın tüm çiftçi kardeşlerime sesleniyorum bunu yazın, bu sözü sizin verdiğinizi yazın. Sözün nasıl tutulduğunu, sözün nasıl arkasında durduğumuzu hepiniz göreceksiniz. , bunu dünya görecek, dünya görecek” diyen Kılıçdaroğlu, geçtiğimiz aylarda yapılan grup toplantısında da görecek’ dedi. kapıda dur.

ÖZGÜR, ÖZEL TRAKTÖR SÖZÜNÜ AÇIKLADI

CHP Küme Başkan Yardımcısı Özgür Özel ise 3 yıl önce “İnanmayacaksınız ama CHP’li her çiftçiye traktör bedava” vaadiyle, “Kampanya ekibimiz dedi ki: ‘Bizim bir kampanyamız var. çok güzel klip dediler.Paylaştık o video artık yok orda birşeyler söyleniyor CHP belediyesinin olduğu yerde çiftçiysen tohum gübre desteği verilecek diyor.

“ŞAŞIRTICI OLMAK İÇİN YAZDIK”

Aydın belediyesinde CHP’li çiftçi mutlu. O yüzden CHP’li bir belediye seçerseniz 5 yılın sonunda traktör alacak birikiminiz olur dedik. “İnanmayacaksınız ama CHP’li her çiftçiye bir traktör bedava yazdık…” diyerek dikkat çekti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evden eve nakliyat
Yaşamkent Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu