Ekonomi

NYCB, Alessandro DiNello’yu İcra Kurulu Başkanı olarak atadı

HICKSVILLE, NY – Flagstar Bank, NA’nın (NYSE: NYCB) ana şirketi New York Community Bancorp, Inc., bugün, derhal geçerli olmak üzere Alessandro (Sandro) DiNello’nun Yönetici Lider olarak atandığını duyurdu. Flagstar Bank’ın Aralık 2022’de satın alınmasından bu yana icracı olmayan yönetim kurulu lideri olarak görev yapan DiNello, bankanın operasyonlarını ilerletmek için Lider ve CEO Thomas R. Cangemi ile yakın işbirliği içinde çalışırken Yönetim Kurulundaki görevine devam edecek.

Daha önce 2013 yılından bu yana Flagstar Bank’ta Başkan ve CEO olarak görev yapan DiNello, yeni görevine zengin bir deneyim katıyor. DiNello’nun liderliğinin, bankanın stratejik girişimlerinin süregelen gelişimine önemli ölçüde katkıda bulunması bekleniyor.

Duyuru, New York Community Bancorp’un bugün Doğu Saati ile sabah 8:30’da idari değişiklikleri tartışmak üzere bir konferans görüşmesi yapacağı zamanda geldi. Yurt içi ve yurt dışından arayanlara açık olan davet, 11 Şubat 2024 tarihine kadar tekrarlanabilecek. Ayrıca, şirketin yatırımcı ilişkileri internet sitesinden de erişilebilecek olan webcast, 6 Mart 2024 tarihine kadar arşivlenecek.

New York Community Bancorp, 31 Aralık 2023 itibarıyla 116,3 milyar dolarlık varlığa sahip lider bir finans kuruluşudur. Şirket, Kuzeydoğu, Ortabatı, Güneydoğu ve Batı Kıyısı da dahil olmak üzere çeşitli bölgelerde 420 lokasyonda faaliyet göstermektedir. Aynı zamanda, yaklaşık 3.000 üçüncü taraf kaynaktan oluşan bir ağ aracılığıyla ulusal bir ipotek oluşturma işi yürütmekte ve New York City ve Batı Yakası metropollerindeki 134 ekip aracılığıyla özel bankacılık hizmetleri sunmaktadır.

Banka, çok aileli kredilendirme ve ipotek hizmetleri de dahil olmak üzere birçok ulusal işletmede kilit pozisyonlara sahiptir. Kira düzenlemesi olan, lüks olmayan apartman binaları konusunda uzmanlaşmış, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en büyük 2. çok aileli portföy kredi sağlayıcısı ve New York City pazarındaki en iyi kredi veren kuruluş olarak tanınmaktadır. Buna ek olarak, Flagstar Mortgage, konut ipoteklerini sağlayan 7. en büyük bankadır ve ülke genelinde ipotek kredilerinin 5. en büyük alt hizmet sağlayıcısıdır ve toplam ödenmemiş anapara bakiyesi 382 milyar dolar olan hesaplara hizmet vermektedir. Şirket aynı zamanda toplam taahhütler açısından ülkedeki en büyük 2. ipotek deposu kredi kuruluşudur.

Bu yönetici ataması ve mali performans bilgileri New York Community Bancorp, Inc. tarafından yayınlanan basın açıklamasına dayanarak sağlanmıştır.

Bu makale yapay zeka yardımıyla oluşturulmuş, bir editör tarafından çevrilmiş ve incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaşamkent Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu