Ekonomi

JPMorgan, LegalZoom’a aşırı not verdi ve fiyat hedefini 14 dolara düşürdü

Çarşamba günü JPMorgan, LegalZoom.com Inc’in (NASDAQ:LZ) hisselerini yeniden inceledi ve şirketin hisselerine 14,00 $ fiyat hedefi (PT) ile Aşırı Ağırlık notu verdi. Bu yeni hedef, önceki fiyat hedefi olan 17,00$’dan bir düşüşü yansıtıyor.

Çevrimiçi hukuk hizmetleriyle tanınan LegalZoom, iş kurma alanında değerli bir oyuncu olarak tanınmaktadır. Şirket, bireylerin LLC’leri, kar amacı gütmeyen kuruluşları ve şirketleri uygun maliyetli ve uygun bir şekilde kurma sürecini kolaylaştırır. Şu anda LegalZoom, işletmelerin üçte birinin doğrudan Dışişleri Bakanlığı ile, diğer üçte birinin çevrimdışı avukatlar ve geri kalan üçte birinin kendin yap (DIY) aracılığıyla kurulduğu bir sektörde pazar hacminin yaklaşık %10’una sahip. Hizmetler.

Şirketin stratejisi, kuruluş sonrası abonelik hizmetlerinin daha yüksek fiyatlı olarak sunulmasına odaklanarak pazar payını %30’a çıkarmayı hedefliyor. Bu abonelikler, muhasebe ve gider yönetimi için LZ Books’un yanı sıra vergi ve hukuk uzmanlarına erişim de dahil olmak üzere bir dizi teklifi kapsar.

LegalZoom, iş kurma hizmetlerinin yanı sıra emlak planlaması ve isim değişikliği gibi aile hizmetleriyle de güçlü bir marka bilinirliğine sahiptir. Bu çeşitli portföy, şirketi LegalZoom’un şu anda %1’den az penetrasyona sahip olduğu 49 milyar dolarlık ABD adreslenebilir pazarında iyi bir konuma getiriyor.

Bu makale yapay zeka yardımıyla oluşturulmuş, bir editör tarafından çevrilmiş ve incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaşamkent Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu