Haber

Oğuzhan Uğur: BaBala TV’nin seçim özel yayını tehditler nedeniyle iptal edildi

BaBaLa TV’nin siyasi parti başkanları ve adaylarının ‘millete hitaben’ konuşmalarına yer vermesi planlanan ‘Seçim Özel’ programı iptal edildi. Oğuzhan Uğur, tehdit ve ihbarlar doğrultusunda programı yapmama kararı aldıklarını açıkladı.

“Seçime Özel programı yapalım dedik, bin tane tehdit aldık, evet dedik, kulaklarımızı tıkadık. Ama mesele sokakta çıkabilecek kavgaları üzerimize yıkacak boyuta geldi.” diyen Uğur, “İlk defa ihbarlara saygı duyduk, dur dedik. 20-25 yaş arası gençler yanımda çalışıyor. Ben kimseye böyle bir fırsat veremem” dedi. Uğur da davet etti. seçmenler oy kullanacak.

Uğur, hazırladıkları görselden bazı bölümlere yer verdiği paylaşımında şunları söyledi:

“Millete hitabımız yarın sabah 08:00’de yayında. Herkesle konuştuk, herkesle. Kiminle konuşsak bizi o tarafa koydular, alınmadık. Seçim Özel programını yapacağız dedik, binlerce tehdit aldık, evet dedik, kulaklarımızı tıkadık. Ama… Konu sokakta çıkabilecek kargaşayı üzerimize çekecek boyuta geldi. Bu tür kötü adamlar… İlk defa gelen raporlara prestij verdik, dur dedik. 20-25 yaş arası gençler benimle çalışıyor. Kimseye böyle bir fırsat veremem. Aslında elimizden gelenin en iyisini yaptığımızı düşünüyorum. Gönüllülerimizi de sandıklara yönlendirdik. Bu nedenle Seçim Özel Programını YAPMAMA kararı aldık. Umarım yardımcı olmuşuzdur. Oy!”

Son dönemde yaptıkları programlarla dikkat çeken Uğur, 6 Mayıs’ta yaptığı paylaşımda seçime özel yayın yapacaklarını duyurdu; “Yoğun talep nedeniyle son köşede ‘Baba ile Millete Konferans’ için ekranımızı adaylara açıyoruz.

İnce Bey ve Ogan Bey, “İlk katılan aday bizdik” dediler. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaşamkent Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu