Haber

The Last of Us Part 1 PC’ye geliyor! İşte çıkış tarihi ve fiyatı

Bu sefer PC oyuncuları, 200’den fazla Yılın Oyunu ödülü kazanan The Last of Us’ın duygusal hikaye anlatımının ve unutulmaz karakterlerinin keyfine varacaklar. Steam ve Epic Games Store’da listelenen The Last of Us Part 1’in çıkış tarihi ve fiyatı belli oldu.

THE LAST OF US 1. BÖLÜM PC’YE GELİYOR

Geçtiğimiz aylarda PC kullanıcılarıyla buluşacağı aktarılan The Last of Us Part 1, Steam ve Epic Games mağazasında 599 TL ile listelenmişti.

LAST OFUS 1. BÖLÜM PC’YE NE ZAMAN GELECEK?

The Last of Us Part 1’in PC çıkış tarihi 3 Mart 2023 olarak belirlendi. The Last of Us Part 1, Steam ve Epic Games’te yayınlanacak.

SON BİZİM 1. BÖLÜM KONUSU NEDİR?

Enfekte ve giderek daha acımasız hayatta kalanlarla dolu harap olmuş bir medeniyette, oyunun bitkin kahramanı Joel, 14 yaşındaki Ellie’yi askeri karantina bölgesinden kaçırmak için tutulur. Ancak küçük bir işletme olarak başlayan macera, kısa sürede tüm ülkeyi kapsayan çılgın bir yolculuğa dönüşür.

Tam tek oyunculu The Last of Us oyununu ve eleştirmenlerce beğenilen oyun öncesi Left Behind bölümünü içerir. Left Behind, Ellie ve en yakın arkadaşı Riley’nin hayatlarını alt üst eden olaylara odaklanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaşamkent Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu